מקסם את יכולות מערכת ServiceNow בעזרת הטובים ביותר!

שירותים

Dicomano-labs מציעה שירותים שונים על מנת לעזור לך למקסם את יכולות מערכת ServiceNow.
המהנדסים והיועצים שלנו מוסמכי ServiceNow ומתמחים בעיצוב תהליכי עבודה המבוססים על best practice, בעלי ניסיון של שנים ועבודה עם מגוון רחב של ארגונים.

יישום

ההתמחות והנסיון הנדרשים על מנת ליישם באופן מיטבי אסטרטגיה המבטיחה מקסימום ערך מוסף

בחירה ב-Service Now, המוצר המוביל ביותר להובלת תפישה מונחית שירותים עבור הארגון שלך, שקולה לנצחון בחצי הקרב. חשובה באותה מידה היא הבטחת ההתמחות והנסיון הנדרשים על מנת ליישם באופן מיטבי אסטרטגיה המבטיחה מקסימום ערך מוסף לרבות אינטגרציה מלאה עם נכסי ה-IT הקיימים, יישום תהליכים במודולים המתאימים והנגשת פונקציונליות מיידית.

שירותי היישום של Dicomano Labs מסייעים ללקוחות לתעדף וליישם אסטרטגיית מעבר לתפישה מונחית שירותים באופן שמאפשר לארגון לעבוד ביעילות ובגמישות תוך הקטנת עלויות התקורה.

ניהול פרויקטים

שירותי ניהול שיכולים להביא אותך למטרות והיעדים של הארגון שלך

אנו עובדים עם לקוחותינו בתכנון ובניהול פרויקטים ותכניות עבודה מקצה לקצה, באופן שיבטיח יישום אפקטיבי ואיכותי.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ניהול אשר מבטיחים שינוי מהותי בתוצאות העסקיות תודות להתאמה מיטבית לצרכי הלקוח לצד מומחי ניהול פרויקטים בעלי נסיון וידע מעמיק בעולם התוכן של מערכות המידע.

ללא תלות בשלב בו הארגון נמצא ביחס לאימוץ, יישום או עבודה עם ServiceNow, אנו מציעים שירותי ניהול שיכולים להביא אותך למטרות והיעדים של הארגון שלך.

ייעוץ

שירותי היעוץ של Dicomano-labs מסייעים ללקוחות להאיץ ולהגביר את הערך מן ההשקעה שבוצעה ברכישת המערכת.

שירותי היעוץ של Dicomano-labs מסייעים ללקוחות להאיץ ולהגביר את הערך מן ההשקעה שבוצעה ברכישת המערכת.

אנו מעמידים לרשותך מומחים בעלי נסיון מצטבר של עשרות שנים בניהול ויישום ServiceNow, כך שבאמצעות המומחיות שלהם והמתודלוגיה שלנו, נוכל להעריך, לנהל וליישם Service Now באופן שיש בו כדי למנף את השגת המטרות והיעדים האסטרטגיים שלך.

הגיע הזמן ליישם פתרונות מתקדמים באמת
פנה אלינו

  הלקוחות משתפים

  אנחנו עובדים עם Dicomano-labs במשך שנתיים וחצי. חפשנו שותף שיכול להיות לנו קשר אישי עם היכולת לספק מענה מיידי לצורך העסקי המשתנה שלנו. פרויקט היישום היה מוצלח, Dicomano-labs ספקו לנו ליווי צמוד ותמכו בנו על כל צעד ושעל. חברי הצוות היו גמישים ומקצועיים על מנת לוודא שאנחנו נשיג את היעדים העסקיים שלנו וגם את אלו הלא סטנדרטיים. בכל הרמות של אינטראקציות שהיו לנו עם Dicomano-labs (ניהול וטכני), תמיד הרגשנו שאנחנו מובנים וכי הצרכים שלנו מטופלים.
  ארז רחמיל
  סמנכ"ל טכנולוגיות מידע וטכנולוגיה
  חברת אורבוטק בחרה ב-ServiceNow כפלטפורמה לפתרונות ניהול השירות בארגון, פרויקט הטמעת המוצר בוצע בשיתוף פעולה עם חברת Dicomano-labs. חווית העבודה עם Dicomano-labs הייתה מעולה, היכולת המקצועית והניסיון הרב אפשרו לנו לבצע את הפרויקט בהצלחה. נמשיך להשתמש ולהינות מהניסיון של Dicomano-labs עם עולם השירות, התהליכים העסקיים וההבנה המקצועית המעמיקה בתשתיתServiceNow לאורך הדרך בהתפתחות הפתרון באורבוטק.
  יוסי זערור
  מנהל מחלקת Client
  נייס בחרה ב ServiceNow כפלטפורמה ליישום מערכת שירות לקוחות, והיתה מהראשונות ליישם את מודול ה CSM עבור לקוחותיה. מאז יישמה נייס מודולים נוספים של ServiceNow לניהול תהליכים רבים לרוחב הארגון. את גילי פגשתי בשלבים ראשונים של הפרוייקט, ומצאתי פרטנר מצויין לחשיבה וייעוץ לכל אורך הדרך. לגילי ניסיון רחב מאד ביישום המערכת, היכרות מצויינת עם השוק וקהל הלקוחות, וכן קשר חזק ומיוחד עם חברת ServiceNow. לצוות של Dicomano-labs, שהיה שותף ביישום המערכת, ובייחוד לאיתן ולמיטל, היה, ועדיין יש, חלק מהותי מאד בהצלחת היישום.
  יוסי אשכנזי
  מנהל אפליקציות עסקיות
  חברת Dicomano-labs מלווה אותנו כשותף קרוב ב- 4 שנים האחרונות. לגילי והצוות מניות רבות בהטמעה מוצלחת של מערכת service now בפרטנר תוך יישום מוצלח של תהליכים ארגוניים משמעותיים. המקצועיות, המחויבות, השותפות לתוצר מוצלח תוך עמידה בלו"ז ובתקציב הובילו להצלחה יתרה של הפרוייקט.
  רז ברטוב
  סמנכ"ל טכנולוגיות
  חברת Dicomano-labs היא שותפה מוערכת ביישום Service Now באמדוקס בשלוש השנים האחרונות. גילי והצוות מלווים אותנו מתחילת הפרויקט, ויש להם חלק משמעותי בהגדרת התהליכים, עיצוב הפתרון, פיתוחו והטמעתו. מעבר למקצועיות ואיכות האנשים, חשוב לי להדגיש את השותפות, ה responsiveness, והידיעה שיש על מי לסמוך.
  אבי רייכל
  סמנכ"ל מערכות מידע
  מתף, חברת המחשוב של קבוצת הבינלאומי בחרה במוצר ServiceNow ליישום תחום בקשות השירות. חברת Dicomano-labs נבחרה ע"י מת"ף לסיוע ביישום המערכת לאחר שביצענו סקר אצל לקוחות אצלם יישמה החברה. מאז תחילת הפעילות במת"ף טופלו מרכיבי התשתית ליישום ופעילות היישום מבוצעת תוך ליווי וסיוע צמודים של עובדי חברת Dicomano-labs. לא פעם נדרשו מנהל הפרויקט מטעם החברה ועובדיה לספק פתרונות יצירתיים ועמדו בכך במקצועיות ורצינות, תוך הקפדה על עשייה על פי המתודולוגיה המחויבת ע"י ServiceNow והפגנת בקיאות ברזי המוצר וניצול פתרונות Best Practice.
  יאיר דור
  מנהל השינויים ביצור (CM)